poniedziałek, 19 sierpnia 2013

odc. 117 Skały

Dzisiejszy odcinek, to kolejna fotorelacja, jednak tym razem z małej wycieczki na którą wybrały się Latoya i Dominique. Latoya zaprawiona w bojach już nie raz bywała w tego typu plenerach, ale dla typowo salonowej modelki Dominique, to pierwszy raz. Obie panny nie przez przypadek ubrane podobnie z gracją wdzięczyły się przed moim obiektywem.


Dominique: Nawet się nie spodziewałam, że pozowanie w plenerze jest takie swobodne i przyjemne - westchnęła rozkładając się wygodnie na płaskim głazie.Tymczasem Nadia chce przedstawić kolejną postać, która trafiła jakiś czas temu do obsady. Kogo ręce widać na tym zdjęciu - wszystko wyjaśni się w kolejnym odcinku. 

poniedziałek, 12 sierpnia 2013

odc. 116 Nad morzem 2013

Kolejny urlop powoli dobiega końca, a dziś przedstawię dość obszerną fotorelację z wakacyjnych chwil Gotowych. Gdynia, Karwia i Hel - to główne plenery w których miała okazję występować trójca wybrańców.
W rolach głównych Barbie, Gabi i Ryan.

Piosenka z wakacji - wszędzie było jej pełno, więc i tu też jest!

Spacer Barbie (plażą) z Gdyni do Sopotu - dzień był lekko pochmurny, ale bardzo ciepły.

Spacer nad strumieniem zakończył się małą wywrotką, ale Barbie wcale się tym nie przejęła wręcz zadowolona była z lekkiego schłodzenia jej bąbelków. 


Plaża w Gdyni - bezchmurne niebo i pełnia słońca, to nie wróży nic innego jak dziki tłum na plaży.
Moja przyjaciółka Anna i jej córeczka Zofia koniecznie chciały się sfotografować z moją ekipą, której losy śledzą od samego początku. 

Chwila relaksu z dała od tłumów - wystarczy trafić na porę obiadową i na plaży widać piasek. 

Pensjonat Skrzypkowscy.pl w Karwi - polecam wszystkim, którzy cenią sobie jakość wypoczynku.


Barbie, Gabi i Rayan na tle nadmorskich malowideł umieszczonych na ścianach korytarza. Zdjęcia na ich tle wyglądają bardzo klimatycznie. 
Po wizycie w Karwi przyszedł czas na wycieczkę na Hel, oczywiście promem, by uniknąć korków, a przy okazji jest przyjemniej.


Pan reżyser i scenarzysta na początku Polski. :)


Pocztówka od Barbie dla reszty ekipy.


Barbie w sukience sprezentowanej przez Jolę Shi 4.

Wycieczka nad morze była jednocześnie podróżą poślubną dla tych dwojga. The End
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Lalki i Odcinki