poniedziałek, 8 lipca 2013

odc. 112 Wycieczka w góry

W dzisiejszym odcinku mini relacja z krótkiego i spontanicznego wyjazdu w góry. Na wycieczkę wybrały się ze mną Janet i Megan, ale z uwagi na obecność mojej (niewtajemniczonej w hobby) rodzinki dziewczyny nie miały możliwości częstego wystawiania się na afisz, a szkoda, bo plenery bardzo zachęcały.

Beskid Sądecki - pasmo górskie w Karpatach Zachodnich, należące do Beskidów Zachodnich. W granicach Polski rozciąga się na powierzchni ok. 670 km², pomiędzy Dunajcem na zachodzie, a dolinami Kamienicy, Mochnaczki, Muszynki i Przełęczą Tylicką (688 m) na wschodzie. Najwyższym szczytem jest Radziejowa (1262 m). Góry zbudowane są z fliszu płaszczowiny magurskiej.

Piosenka, która często leciała podczas podróży:Janet i Megan w kwaterze, tylko tu mogłem swobodnie fotografować moje modelki. ;)

Rytro (tu między innymi byliśmy), to miejscowość górska położona w Beskidzie Sądeckim nad rzeką Poprad, a dokładniej nad ujściem do niej Wielkiej Roztoki. Miejscowość zahacza o doliny Małej i Wielkiej Roztoki. W związku z tym, wieś należy do Popradzkiego Parku Krajobrazowego, a dodatkowo znajduje się blisko granicy ze Słowacją. 
Spam uwiecznionych widoków. :) 

Moja postać wpatrzona w piękny krajobraz.


Janet i jej szaleństwo rozpuszczonych włosów - sesja dedykowana Bartkowi. :)

Bonus:
Zapowiedź kolejnej bohaterki "Gotowych na wszystko".


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Lalki i Odcinki