poniedziałek, 4 lutego 2013

odc.100 Jubileusz - Japan Ken 2010 - Jin Angel

Stało się! :) 
Mój mały lalkowy foto serial "Gotowi na wszystko" właśnie doczekał się 100 odcinka. Dość nieoczekiwanie rozwinął się z początkowo planowanego, jedno sezonowego projektu w półtoraroczny tasiemiec. Zaczęło się od zakupu Tess i Alek i niewinnego wyjazdu nad morze (KLIK). Od tamtej pory spotkania z moimi lalkami nabrały tempa i do dziś dzień w prawie każdy poniedziałek macie okazję podglądać co nowego. Miło mi, że mimo braku opcji komentarzy nadal tak licznie tu zaglądacie, cieszy mnie również, że opcja gwiazdek zastępująca ich obecność tak dobrze się przyjęła - daje mi to dowód, że ciągle jesteście. Dzięki wszystkim za miłe maile z prośbami o kolejne odcinki. Pytanie "kiedy ten setny" padło kilkanaście razy, więc uznam to za mały sukces. Przy okazji odpowiem Joannie, która wczoraj pytała mnie skąd mam tyle determinacji i czasu na robienie tych wszystkich scenek. Otóż Joanno, jeśli lubisz coś robić i sprawia Ci to satysfakcję, to w całym zabieganym życiu dorosłości znajdziesz czas, by się tym zająć. Nic na siłę, tylko wtedy udaje się być wytrwałym. 

Gwiazdą tego odcinka miała być inna postać, ale bezlitośnie utknęła w warszawskim UC. Jej dość długie przetrzymywanie trochę paraliżowało moje plany 100 odcinka, więc trzeba było temu zaradzić i tak oto na łamy serialu zawitał inny osobnik, który już dawno widniał na liście obsady.

Dossier
imię - Jin (oznacza (仁) dobroć)
nazwisko - Angel
data przybycia do mnie - 30 stycznia 2013
rok produkcji - 2010
kraj produkcji - MADE IN INDONESIA
numer katalogowy - V5005
seria - DOTW
headmold - własny 2010
ciało - Model Muse 2009
oczy - brązowe
usta - cieliste
włosy - czarne
znak zodiaku - Rak

JAPAN KEN DOTW - 2010

Wszystko zaczęło się gdy w pełni artykułowana Janet przeglądała aukcje internetowe i natrafiła na zdjęcie swojego męża Jina. Nie mogłem jej odmówić, zwłaszcza, że jego dostępność była od ręki, bez konieczności ściągania zza wielkiej wody.
Po kilku dniach Jin pojawił się w swojej japońskiej loży, a Janet oniemiała z zachwytu. Dotykając dłonią powierzchnię szybki wypowiedziała raptem trzy słowa.

Janet: Kochanie, wyglądasz zjawiskowo.


Kilka chwil dla Jina przed obiektywem tuż, po wyjściu z pudełka. Facet jest naprawdę fajnie wykonany. Możliwe, że jego strój nie jest idealną repliką stroju japońskich Samorajów, ale nie będę tego oceniał, bo się na tym nie znam. Strój, to długi, czarny płaszcz z czerwonymi klapami, szare spodnie z kwiecistym motywem, do tego pas zapinany w talii. W dłoni trzyma białą broń, czyli Samurajski miecz. 


Nasz osobnik ma długie czarne włosy, zaczesane na czubku w coś w rodzaju koczka. Włosy ogólnie są bardzo przyjemne w dotyku, lśniące i wykonane z saranu (tak jak włosy Janet). 


Na szczególną uwagę zasługuje headmold (2010) wykonany specjalnie dla niego. Otóż Ken Japan jest pierwszym w historii Mattela mężczyzną z serii DOTW. Męska kwadratowa szczęka, to najbardziej spektakularna cześć jego twarzy. Naturalny rysunek oka, cieniowane brwi utrzymane w grymasie niezadowolenia, zarost w okolicach ust i brody sprawiają, że facet nie wygląda jak laluś. Gdy Jin prezentował profil i swoją fryzurę, w studiu pojawił się.... niespodziewany gość.


Jack: Przybyłeś robić mi konkurencję i wyrywać babeczki na tą swoją mizerną szabelkę?
Jin: Coś ty za jeden, kto dał ci prawo wchodzić w mój czas odcinkowy.
Jack: Ja nie potrzebuje zaproszenia, byłem tu prze tobą, chłopcze w koczku.
Między każdym dialogiem panowie władali swoją bronią. 


Wtedy do akcji wkroczyła Janet.
Janet: Jack spokojnie, to mój mąż Jin, nie przybył wyrywać panienek, przybył dla mnie.
Jin: Kochanie załatwiłbym to po swojemu, ale rozumiem, że znasz tego jegomościa.
Janet: Tak znam i dlatego nie chcę tu rozlewu plastiku.


Jack: No to już teraz wszystko jasne, skoro jesteście razem konkurencja jakby nie istnieje, choć nie ukrywam, że kruchy byłby twój los kolego gdyby było inaczej.
Jin: Coś mi się wydaje, że się nie polubimy pyszałku.
Janet: Chłopcy spokój - stanowczo nalegała. 


Jack: Ok zawieszenie broni chłopie, masz krzepę i wolę mieć w tobie kumpla, a nie wroga. Idę się napić rumu za wasze zdrowie, do zobaczenia.
Jin: No teraz gadasz rozsądnie, po sesji wpadniemy na jednego - odrzekł.
Janet: Fajnie, że wszystko się wyjaśniło, a teraz stańcie proszę do wspólnego zdjęcia - zaproponowała.


Dwóch walecznych mężczyzn Jack i Jin.


Janet: Czekałam na ciebie pół roku, ale warto było, bo nareszcie jesteśmy razem.
Jin: Tęskniłem, ale wiedziałem, że wcześniej czy później się pojawię.
Janet: Już nigdy cię nigdzie nie puszczę, gdzie ty tam ja.
Jin: Gdzie ja tam ty.


 Sesja zdjęciowa państwa Janet i Jina Angel.

Gotowi od kulis.
Po półtora roku od rozpoczęcia serialu obsada Gotowych wzrosła do 33 bohaterów (34 w drodze). Posiadają własną i specjalnie dla nich kupioną witrynę, przez co nie mieszają się z resztą kolekcji. Na chwilę obecną Jack i Jin stoją w swoich pudlach, jak długo ten proces potrwa nie wiem, ale pewnie do chwili pojawienia się większej liczby kolejnych lokatorów.
Poza witryną mają także trzy plany zdjęciowe w tym dwa rozkładane domki. Posiadają także kilka zestawów mebli (nie wszystkie widać na zdjęciu) oraz bilard, basen i inne. Na plan ubierają się najczęściej w stroje szyte przez Jolę, Gabi i Amaret, za co im niezmiennie dziękuję. Przechowywane są w foliowych woreczkach w dwóch kartonach, trzecie pudło to gadżety codziennego użytku oraz torebki, buty, peruki, kapelusze i inne dodatki. 
To tyle na dziś. Do zobaczenia w pierwszym odcinku drugiej setki. :) 


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Lalki i Odcinki