poniedziałek, 15 lipca 2013

odc. 113 Pop Icon

Od autora:
Po raz kolejny utwierdziłem się w przekonaniu, że cokolwiek powiem lub pomyślę prędzej czy później materializuję. Ten odcinek jest tylko potwierdzeniem moich słów, bo lalka dziś prezentowana jest spełnieniem zeszłorocznego pomysłu o dołączeniu Pop Icon do ekipy (KLIK). Prawie dwa lata temu wprowadzając do projektu Barbie hybrydę (KLIK) lekko nasyciłem się jej cudownymi rysami, ale dopiero teraz czuję, że co oryginał, to oryginał.

Dossier
imię: Barbie
data przybycia do mnie: 5 lipca 2013
box date: 2010
headmold: Super Star 1976
ciało TNT: Model Muse 2003
produkcja: Made In Indonesia
ręce: PTS zgięte w 90 stopni
seria: POP ICON
numer katalogowy: R4543
oczy: niebieskie
usta: różowe
włosy: blond

Barbie numer dwa (po prawej) przybyła NRFB i taką pozostanie, a numer jeden (z lewej) z uwagi na mniej misterne ułożenie włosów opuszcza po roku swoje pudełko i staje się "GOTOWĄ".
Barbie 2: No, to bywaj kochana i z dumą czyń honory w kolekcji NRFB. Stanie w pudelku jest fajne, bo nie ucierpisz na prezencji, a mnie czekają sesje, przebieranki, zmiany uczesania, lecz nie martwię się tym, bo ty godnie mnie reprezentujesz.
Barbie 1: Trzymaj się złociutka z chęcią będę zerkała na twoje poczynania.Sesja Pop Icon - bez pudełka.


Przepiękny rysunek oka - identyczny jaki nosiła pierwsza Super Star 1977. To właśnie te oczy sprawiają, że Icon jest bardziej naturalna i pasuje do reszty dziewczyn. Barbie i Barbie - nie będę zmieniał imienia jednej z nich, bo czy w nielalkowym życiu każde imię jest na wyłączność jednej osoby(?). Oczywiście hybryda zostaje w obsadzie i żadna aktorska emerytura jej nie w głowie. 


Przy boku Barbie szybko pojawiła się Janet i to właśnie ona wtajemniczy nową jak to jest być "Gotową".


Mały przedsmak kolejnego odcinka - Barbie w "małej czarnej", ale z pewnością na tym się nie skończy.Na specjalne życzenie Kasi. C - cała witryna "GOTOWA NA WSZYSTKO"! :*

Dodatek:
Janet jako zaklinaczka jaj z ryby jesiotrowatej. ;)


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Lalki i Odcinki