poniedziałek, 29 lipca 2013

odc.115 Dwa lata i Dominique

27 lipca minęło dwa lata od rozpoczęcia projektu "Gotowi na wszystko". Początkowo był to pomysł na jeden sezon, ale szybko ewoluował i przerodził się z znany i lubiany projekt. GNW zapoczątkowały Tess See i Alek Wec, które właśnie wspominają swoje pierwsze ujęcia na łamach "serialu". 


Alek: Wyobrażasz sobie Tess, że minęły już dwa lata - powiedziała. Muszę przyznać, że to była niezła frajda, ledwo wyskoczyłam z pudełka, a już brodziłam stopami po gorącym piasku. 


Odcinek pilotowy - (KLIK).


Tess: Masz rację, miałyśmy dużo szczęścia, że to akurat na nas trafiło, fajnie jest mieć co wspominać. Teraz jest nas 35, więc nie jest tak łatwo, by dostać się do każdego odcinka, a co dopiero gdzieś pojechać.
Gościem specjalnym jest Dominique (Josephine Baker), która przyjechała od Gabi 5mates - jeszcze raz Ci Gabrysiu dziękuję za zrealizowanie naszego wakacyjnego pomysłu. :-* Imię Dominique to moja interpretacja, gdyż lalka łudząco przypomina mi inną aktorkę Diahann Carroll, która w serialu Dynastia wcielała się w rolę Dominique. 

Josephine Baker - Freda Josephine McDonald (ur. 3 czerwca 1906 w Saint Louis, zm. 12 kwietnia 1975 w Paryżu) – tancerka, aktorka i piosenkarka francuska pochodzenia afroamerykańskiego. Niektóre źródła podają jej nazwisko rodowe jako Freda Carson. 


Sesja  Dominique w jej oryginalnym stroju - jest wzorowany na istniejącym kostiumie gwiazdy. 
Na planie pojawiła się Janet zachwycona piórkami, które posiada kostium Domi.

Janet: To prawie wygląda jak skrzydła, a ja zawsze chciałam mieć takie.
Domi: Możesz je przymierzyć są odpinane, pomogę ci - odrzekła ochoczo.Janet: To taka mała wskazówka dla Amaret.
Domi: Wyglądasz jak anioł - westchnęła przyglądając się z podziwem.Sesja w małej czarnej.


Na plan przybyła Ru, która także jest z rodziny FR i koniecznie chciała mieć zdjęcia z kimś "swoim" Jednakże nie była do końca zadowolona, bo w końcu pojawił się ktoś, kto ma taki sam rozmiar biustu co ona. 

Dominique: Dziewczyny mam nadzieję, że zabierzecie mnie w jakieś fajne miejsca w Warszawie - zapytała.
Alek: Jasne, mamy na to jeszcze połowę wakacji, damy radę - odpowiedziała ochoczo. 


Alek i Dominique szybko znalazły wspólny język i już się umówiły na wyjście w plener. 


Prezenty, które przywiozła ze sobą Dominique - suknia z wiązaną kokardą, futro (już na sezon jesienny), biały dywan, komplet biżuterii oraz fantazyjne carne buty. 
Gabi jeszcze raz dzięki za wszystkie prezenty oraz za możliwość ugoszczenia Diminique, która swój powrót planuje na początek września. 


Bonus: 
Barbie, Ryan i Gabi - tegoroczni wybrańcy "plażingu" jadą już jutro na urlop. :)


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Lalki i Odcinki