poniedziałek, 11 lutego 2013

odc. 101 Valentine's Day

Witam w pierwszym odcinku drugiej setki. Dzięki wszystkim za maile, liczne gwiazdki oraz obecność "TAM" - wtajemniczeni wiedzą gdzie ;). Dzisiejszy epizod jest małym przedsmakiem zbliżającego się wielkimi krokami dnia 14 lutego, czyli Walentynek. Zebrałem, więc wszystkie pary z mojego stada i zrobiłem im adekwatną do tematu sesję zdjęciową. Uwaga będzie słodko i romantycznie, więc wszystkich alergików takiego klimatu zapraszam do opuszczenia odcinka. Pierwsi na afiszu wystąpią Mila i Ridge, bo to oni z całej ekipy mają najdłuższy staż - są razem od 17 czerwca 2011 roku. Poznali się nad naszym polskim morzem, gdzie Ridge został kupiony. To była miłość od pierwszego wejrzenia i tak zostało do dziś. Pierwsze ich podrygi możecie zobaczyć w odcinku 10 (KLIK).Andrew i Tess są razem od 19 grudnia 2011. Tess czekała na Andrew prawie pół roku, a gdy się wreszcie doczekała wiadome było, że stworzą związek idealny. Dobrze obrazującym ich wspaniałą codzienność jest odcinek 60 (KLIK).


Demi i Jacob - razem od 13 lutego 2012. Jacob początkowo nie był stały w uczuciach - skakał z "kwiatka na kwiatek", ale ostatecznie już prawie od roku dzielnie trzyma się w związku z ciemnowłosą Demi, która bardzo przypasowała mu urodą. Ich uczucie wzmocnił wyjazd na wspólną nadmorską majówkę, co można zobaczyć w odcinku 70 (KLIK)

.

Gabi i Ryan - razem od 9 lipca 2012. Odcinek 79 bardzo fajnie obrazuje ich ciepłe relacje (KLIK). Niedawno zaręczeni (odc.93) planowali pobrać się w Sylwestra, jednakże ślub przełożyli na wiosnę z uwagi na wymarzony "zielony plener". Poza tym Gabi czeka na suknię ślubną, która ma przybyć ze Szwecji.


Lee i Edie - razem od 20 sierpnia 2012. Najbardziej kontrowersyjna i lubieżna para w całej obsadzie. Nie tracą czasu i każdą wolną chwilę poświęcają na igraszki. Wszystko zaczęło się tamtego lata na wakacjach w Ustroniu. Środek odcinka 84 doskonale obrazuje ich ciekawe relacje (KLIK).


Michael i Monique - razem od 7 stycznia 2013. Ich początek nie należał do udanych, ale finał okazał się bardzo owocny. Ci, którzy są ciekawi tego co zdarzyło się po zakończeniu zdjęć w odcinku 97 (KLIK) dziś mają okazję się przekonać. Po licznych przejściach z Rene i Nadią, Michael odnalazł swoje szczęście.


Franka i Donna - razem od 14 stycznia tego roku. To pierwsza para tej samej płci. Dziewczyny nie ukrywają swojego związku i są bardzo szczęśliwe, mimo wzbudzania kontrowersji i odsyłania ich w ramiona samców, ani myślą zmieniać swojej orientacji pod publikę. Ich relacje zakwitły w odcinku 98, czyli całkiem niedawno, ale dla przypomnienia (KLIK).


Susan i Jack - oficjalnie razem od 21 stycznia 2013. Jack podobnie jak Jacob miał wkroczyć do obsady jako wielki bawidamek i hulaka, jednakże szybko wpadł w szpony Susan, która zakochała się w nim od pierwszego wejrzenia. Ich związek nie jest jeszcze dotarty, ciągle się droczą, ale to na tym polega ich fenomen. Odcinek 96, bardzo dobrze to obrazuje (KLIK).


Janet i Jin - razem od kiedy powstali, a oficjalnie od 30 stycznia 2013. Są dla siebie stworzeni i było tak już od chwili zejścia z taśm produkcyjnych. Ich uczucie jest głębokie i szlachetne, co widać już od pierwszych wspólnych zdjęć zaprezentowanych w 100 jubileuszowym odcinku (KLIK).


Grupowe zdjęcia z cyklu "Jak dobrze wyglądać nago".
Brunetki od lewej: Gabi, Janet, Susan, Demi, Monique.
Blondynki od lewej: Tess, Franka, Edie, Mila, Donna..


góra od lewej: Michael, Jin, Andrew, Ridge,
dół od lewej: Jack, Jacob, Lee, Ryan.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Lalki i Odcinki